מסביב לבר

שירותי השכרת כסאות בר לאירועים– המדריך המלא

עולם האירועים מתחלק לשני סוגי אירועים עיקריים. הקבוצה הראשונה היא של אירועים אשר מופקים ע”י אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים, בעלי הקשרים, ההבנה והניסיון בהפקתם. הקבוצה השנייה היא אנשים מן הישוב שחוגגים אירוע משפחתי/ אירוע חברה מקומי ואינם נעזרים בשירותי הפקה של חברה רגילה, הם עושים הכל לבד ומתנסים על זקנם בהתמודדות עם הפקת האירוע.

הקבוצה השנייה מתחלקת לעוד שתי קבוצות חשובות: אלו הפונים לאולם אירועים או גן אירועים מסודר בו יש את כל הציוד הנדרש ועיקר עבודתם מכוונת לבחירת התפריט וצבעי המפות….הקבוצה השנייה היא של אנשים המקיימים אירוע במקום פחות שגרת/ נוח כמו חצר ביתם, חווה מסוימת, אתר בטבע הפתוח או במקום ציבורי אחר בו אין תשתית מיוחדת להפקת אירוע.

במקרה השני נדרשת עבודה מאומצת של מארגני האירוע ועבודה מול ספקים רבים, אנשי מקצוע מתחומים רבים (מזון, השכרת ציוד, אבטחה, פרסום, בית דפוס, כ”א ועוד).

אותן חברות להשכרת ציוד אירועים אינן רק מביאות את הכיסאות והשולחנות לאירוע, אלא מציעות מגוון רחב של פריטים הכרחיים לקיום אירוע:

 • השכרת כיסאות בר לאירועים.
 • השכרת פינות ישיבה.
 • השכרת מאווררים.
 • השכרת שולחנות בר גבוהים לאזור המנות פתיחה והבופה קבלת פנים.
 • כלי אוכל לסוגיהן
 • מפות שולחן
 • שולחנות (עגולים, מרובעים וכו’)
 •  השכרת שמשיות והצללות
 • השכרת מקררים
 • השכרת אוהלים
 • השכרת גופי תאורה
 • השכרת גנרטורים

– ועוד

חשיבות הבר באירוע

הבר הופך למרכזו של כל אירוע. אנשים מגיעים אליו כדי לקחת שתייה, הוא מלא בברמנים וברמניות צעירים וחזותיים, והוא ממוקם באזורים אסטרטגיים מאד (קבלת פנים, רחבת ריקודים). גם באירועים שהם יותר שקטים ולא כוללים מסיבה, יש משיכה לבר, לעיתים, אנשים לא רק מזמינים שתייה מהבר והולכים לדרכם, אלא נשארים לשבת ולשוחח עם אנשים אחרים.

להתאים את מקום הישיבה

כדי שהבר יהיה שלם מבחינת האבזור והנראות שלו, יש צורך בביצוע השכרת שולחנות בר לאירועים וביצוע השכרת כיסאות בר גבוהים מחברת השכרת הציוד. כסאות הבר הם כסאות גבוהים יותר, הם דקים וארוכים ומאפשרים לאנשים לשבת בנוחות על מקום שהוא מעט מוגבה, וגם לדבר עם אנשים שעומדים מולם “בגובה העיניים”. הישיבה מעניקה לאנשים למעשה עוד אפשרות ישיבה שהיא יוצאת דופן.

כאשר מזמינים כסאות בר לאירוע יש לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים ולבצע את ההתאמות הדרושות:

 • יש לראות ולברר מה גודלו של הבר, מהי הצורה שלו ואיך הוא נראה מבחינה עיצובית.
 • כמה מקום יש ברחבה- משטח בו יונחו הכיסאות בר. יש לחשב כמות כיסאות לפי מ”ר מוגדר לכל כיסא.
 • אופי האירוע ואופי המוזמנים (ריקודים, קהל מבוגר מידי- שפחות מתאים לו כסאות בר).
 • צבע הכיסאות (עץ, שחור, לבן) שיתאימו לשאר העיצוב באירוע.

באם נפלה בחלקכם הזכות או “העונש” להפיק אירוע לבד ואתם זקוקים לחברה שתספק לכם ציוד איכותי בזמן הנכון, בכמות הנדרשת ובשרות לא מתפשר הרי שחברת ‘זברה’ תענה על כל הדרישות והצרכים הנכונים. זברה – השכרת ציוד לאירועים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. להתרשמות מקטלוג החברה, לחצו כאן וליצירת קשר טלפוני התקשרו ל – 050-666-6625

הפקה של אירוע דורשת הרבה מאוד התעסקות וכאבי ראש שמתבטאים בעבודה עם סוגים שונים ורבים של אנשי מקצוע. המטרה בכל אירוע משמח היא שאנשים ייהנו, שיאכלו טוב, ידברו אחד עם השני ויקבלו חוויה נעימה של כמה שעות. למרביתנו אין בבית את כל מה שצריך כדי להרים אירוע ברמה גבוהה, ולכן יש צורך בפנייה לחברה שמשכירה ציוד לאירועים. אותן חברות לא רק מביאות את הכיסאות והשולחנות כדי שלאנשים יהיה היכן לשבת ולאכול, אלא יש מגוון עצום של אלמנטים נוספים שאפשר להזמין כדי להפוך כל אירוע ליחיד ומיוחד. כיום, אפשר להזמין מערכות הגברה, קישוטים, סטים לשולחן, מכונות קריוקי ואפילו בר נייד.

אין זה סוד שהבר הופך למרכזו של כל אירוע. אנשים מגיעים אליו כדי לקחת שתייה, הוא מלא בברמנים וברמניות יפות והוא ממוקם באזורים אסטרטגיים מאד. גם באירועים שהם יותר שקטים ולא כוללים מסיבה, יש משיכה לבר, בו מאוד כיף ונוח להזמין שתייה. לעיתים, אנשים לא רק מזמינים שתייה מהבר והולכים לדרכם, אלא נשארים לשבת ולשוחח עם אנשים אחרים.

השכרת כסאות בר מעניקה לאנשים למעשה עוד אפשרות ישיבה שהיא יוצאת דופן. לאורחי האירוע לא תמיד מתחשק לשבת בשולחן והם צריכים מעט שינוי אווירה. יש כסאות בר במגוון גדול של עיצובים, וכל אחד יכול לבחור את הסוג שנראה לו טוב, או הסוג שמתאים ביותר לעיצוב של הבר עצמו. עבודה בשיתוף פעולה עם חברת ההשכרה יכולה להביא לעיצוב כללי שהוא מתאים ויפה.

כאשר מזמינים שירותי השכרת כסאות בר לאירועים יש לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים ולבצע את ההתאמות הדרושות. יש לראות ולברר מה גודלו של הבר, מהי הצורה שלו ואיך הוא נראה מבחינה עיצובית. חשוב גם לקחת בחשבון את המקום שבו נערך האירוע וגם את אופי המוזמנים. רק כך אפשר להתאים את הכיסאות האידיאליים ולקבל נראות מרשימה, כמו שצריך להיות באירוע.

עורכים אירוע בקרוב ורוצים לשלב בו כיסאות מסוגננים? זברה – השכרת ציוד לאירועים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. להתרשמות מקטלוג החברה, לחצו כאן וליצירת קשר טלפוני התקשרו ל – 050-666-6625

להצעת מחיר צור קשר

מאמרים נוספים שיעניינו אותך: